YKS Eğitimi

YKS Dil Hazırlık Eğitimi, YKS Hazırlık Kursu, YKS Dil Kursu Fiyatları

Hayal ettiğin üniversite ve bölümde yer almak için alanında uzman eğitmenler, sınava özgü nitelikli yayınlar ve İngilizce Uzem Onlıne Platformu ile kapsamlı eğitim modeli ile eğitimlerimize devam ediyoruz. Akademik Dil Kursu tarafından hazırlanan YKS soru sistemine uygun, konu anlatımlı güncel içeriğe sahip olan yayın setlerimiz ile konu anlatımı, soru bankası, Türkiye geneli gerçekleştirilen deneme sınavlarımız ile YKS-DİL sürecine hazır hale gelirsiniz. 

Her yıl Türkiye derecesi çıkartan Uzman eğitim kadromuzla  YKS-DİL kapsamlı video destekli eğitim müfredatımızla, pratik soru çözüm analizleri ve okuma parçalarındaki ana konu ve kelime sorularındaki isabetli sunumlarıyla istediğiniz bölümü okumanızı sağlıyor.


Okuma, kelime ve Dil bilgisi bakımından belli bir seviyeye gelmiş öğrenciler için bir sonraki aşama sınav bölümlerine ve sorulara yönelik stratejik çalışmalar yapılmaktadır. Hedefe ulaşabilmek için, öğrencilerin sınavda sorulan soru tipleriyle ilgili sınav soru tiplerine yönelik yaprak testler, çıkmış sorular, özgün sorular verilmekte ve gerekli soru çözüm teknikleri öğrencilere derslerde detaylı olarak  aktarılmaktadır. Öğrencilerinin zaman kaybetmeden hedefine ulaşmasını sağlamaktadır.
 

Akademik Dil Kursu YKS DİL Eğitimini alanında uzman sınav stratejilerine hakim eğitmen kadrosu, sınavda karşısında çıkacak dikkatsizliği indirgeyen ve her türlü gereksiz detaylardan arındırılmış, kapsamlı eğitim içeriğiyle öğrencileri hayallerindeki zirve üniversiteyle buluşturuyor. 

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.