YKS Kursu

YKS Hazırlık Kursu, YKS Sınava Hazırlık Kursu, YKS Nedir?

YKS-DİL ( YDT ) sınavı lise öğretimini tamamlamak üzere veya tamamlamış olan öğrencilerin lisansta yabancı dil programlarına yerleşebilmek için dahil olması gereken bir yabancı dil sınavıdır. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) tarafından gerçekleştirilen YKS-DİL 80 sorudan oluşan 120 dakika süre biçilen ulusal bir sınavdır. Verilen süre kısıdı ve sınav içerisinde yer alan detaylar önyargı oluşturmaya müsait unsurlar olmasına rağmen doğru yöntemle ilerlendiğinde ortadan kalkması olağan korkulardır.

     Unutulmamalı ki karşınıza çıkacak her sorunun pratik çözümleri mutlaka var Akademik Batı Dilleri YKS-DİL hazırlık programlarına dahil olduğunuzda bu çözümlere sizi ulaştırabilecek eğitimciler ile hazırlanacaksınız. Alacağınız eğitimlerde yararlanabileceğiniz kaynaklar sınav ayrıntıları ile donatılmış anlaşılması kolay açıklayıcı metotlar ile donatılmış yayınlardır. Tüm bunların yanı sıra eğitim sürecinizde video destekli eğitim modelimiz ile ihtiyacınız olan desteği tam anlamıyla hissedecek sınav özgüvenini kazanacaksınız. Özenle programlanmış YKS-DİL hazırlık maratonumuz yaprak testler, çıkmış sorular ve Türkiye genelinde yapılan deneme sınavları ile sizi hızlıca hedefe yönlendirecek zaman ve motivasyon kaybını ortadan kaldıracaktır.

 


      İhtiyacınız olmayan eğitimleri programına dahil etmeden, Akademik Batı Dilleri YKS-DİL Kursu sayesinde zaman kontrolü ve kesin sonuçlar anahtar kavramlarımız. 36 yılı aşkın tecrübesi ile binlerce öğrenci ailemize dahil olmuş ve hayallerindeki lisans eğitimlerine dahil olabilmiştir. Tüm motivasyonunu öğrencilerinin başarılarından alan Akademik Batı Dilleri YKS-DİL Kursu edinilen tecrübelere ve uzmanlığa sizleri davet ediyor. Üstelik Akademik Batı Dilleri ailesine günlük yaşantının tüm yoğunluğuna rağmen Türkiye’nin En Kapsamlı Onlıne Dil Platformu İngilizce Uzem sayesinde de katılabilir yüz yüze ( sınıf içi ) eğitimlerde yaşayabileceğin nitelikli eğitim sürecini parmaklarının ucunda bulabilirsin. Zaman kaybetme pratik ve hızlı çözümlerin sırları ile dolu Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursu ailesine dahil ol. YKS-DİL başarını birlikte kutlayalım.

Ekibimiz Sizi Arasın

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden ilk siz haberdar olun.